Екскурсія у м.Львів

З 29 жовтня по 2 листопада 2019 року,  під час осінніх канікул, учні 9-х та 11  класів ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія здійснили   екскурсію у місто Львів за програмою:

17:50 02.12.2019

Опитування щодо якості надання освітніх послуг

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Асканія-Нова селищної ради проводить опитування щодо якості надання освітніх послуг у нашій громаді. Опитування не займе багато часу, але дасть нам можливість покращити якість освіти, що надають наші заклади освіти.

19:59 23.11.2019

Пам'ятаємо

23 листопада вшановується пам’ять жертв голодоморів в Україні

18:11 23.11.2019

Соціологія туризму. Хто наші гості?

Сьогодні відвідала круглий стіл на тему "Соціологія туризму. Хто наші гості?". Насправді, дуже просте на перший погляд питання, але включає в себе розлогу відповідь. Адже не всі сьогодні можуть сказати хто відпочиває на Херсонщині, що їм сподобалося, що потрібно доопрацювати. Кожен із нас має долучитися до цієї праці - робити свою землю кращою! Все буде туризм!

19:20 18.11.2019

Зміна режиму роботи

Відповідно до статті 57 Кодексу закону України про працю, правил внутрішнього трудового розпорядку та п. 3.1. Методичних рекомендацій щодо гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 року №359, працівникам відділу освіти, культури, спорту і туризму Асканія-Нова селищної ради встановити графік робочого часу з 8:00 год. до 16.15 год з 18.11.2019 року. Скоротити обідню перерву до 15 хвилин. (Наказ відділу освіти, культури, спорту і туризму Асканія-Нова селищної ради 26.11.2019 р.  №231)

12:35 18.11.2019

Відкриття молодіжного центру

15 листопада 2019 року з яскравого відкриття розпочалася робота Молодіжного центру в ОТГ Асканія-Нова. Молодіжний центр – це вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив молодих  асканійців, місце для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку. Громада Асканія-Нова презентували місце, де молодь зможе втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал. Відтепер все це можна робити за адресою: вул. Шкільна 3 (примішення ОЗ НВК Асканія-Нова - гімназія, ІІ поверх). Молодіжний центр був облаштований завдяки Програмі DOBRE. На заході була присутня спеціалістка Програми DOBRЕ - Ярослава Ткаченко. Двері центру відкриті для усіх, хто прагне саморозвитку, тут можна не лише працювати та долучатися до соціальних та культурних програм, а й відпочивати та знайомитися з новими друзями.

19:20 15.11.2019

День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаємо Вас з професійним святом — Днем працівників сільського господарства! Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Щиро бажаємо Вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!  Нехай у життя кожного з Вас приходить безмежне щастя, всеосяжна любов, достаток і благополуччя! З повагою, відділ освіти, культури спорту і туризму Асканія-Нова селищної ради.

15:02 15.11.2019