Зі святом 8 Березня!

Шановні жінки! З першим святом весни, з розквітом природи, з торжеством жіночності, з 8 Березня! Бажаємо достатку емоційних фарб, життєлюбства, доброти, щирості, унікальності, самореалізації, відкриття в собі нових талантів, любові і удачі у всьому!

11:22 07.03.2019

Сертифікація вчителів

Проект Методики експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації Державна служба якості освіти України пропонує для громадського обговорення проект Методики експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації, розроблений на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1190 «Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників».

20:51 26.01.2019

Чемпіонат Херсонської області з футзалу

26.01.2019 року відбувся ll етап Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н ( U-14) в м.Нова Каховка. Наша команда  зіграла три гри та здобула три перемоги, випередивши такі команди, як " Таврія" (м.Н.Каховка) 5:0; ДЮСШ смт.Новотроїцьке - 9:2; та Продексім смт.Нововоронцовка 5:1 . Вітатаємо з перемогою і виходом до фінальної частини даного чемпіонату!

18:46 26.01.2019

Підписання меморандуму

Сьогодні був підписаний Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту "Створення туристичного кластеру "Соляна дорога",  учасниками  якого стали: - Асканія-Нова селищна рада, - Тавричанська сільська рада, - Присиваська територіальна громада, - Новокаховська міська рада, - Зеленопідська сільська рада, - Хрестивська сільська рада, - Любимівська сільська рада, - Новорайська сільська рада, - Бериславська міська рада, - Бериславська районна державна адміністрація, - Каховська района державна адміністрація, - Громадська організація "Агенство регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад"

20:47 17.01.2019

Різдвяні світа!

Для нас рік розпочався,як завжди, роботою.... Але роботою, яка дарує свято всім мешканцям нашої громади: для дітей - різдвяні розваги, на площі біля селищної ради; для дорослих - святкова програма від Маркеєвського селищного клубу!

21:39 04.01.2019

Свято

19 грудня довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. От і нині малеча з самого раночку виглядала візитера, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Довго й старанно діти готували для святого справжнісінький бал, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні й талановиті.  І на сьогоднішній день ми хочемо подякувати за постійну допомогу  садочку  голові селищної ради  - Свінціцькому В.К., та благодійникам ФОП Кравченко Г.М., керівнику ДПДГ «Асканія-Нова» Кубатко П.М., благодійному фонду  Ігоря Колихаєва, ФГ «БОГДАН 2012» Вербицькому В.М.І на сьогоднішній день ми хочемо подякувати за постійну допомогу  садочку  голові селищної ради  - Свінціцькому В.К., та благодійникам ФОП Кравченко Г.М., керівнику ДПДГ «Асканія-Нова» Кубатко П.М., благодійному фонду  Ігоря Колихаєва, ФГ «БОГДАН 2012» Вербицькому В.М.

17:49 28.12.2018

Відкриття клубу

22.12.2018 року відбулося урочисте відкриття відремонтованого клубу та ФАПу с-ща Питомник.

19:48 26.12.2018