Giving Tuesday

Щедрий вівторок - Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. У 2018 році Україна вперше приєдналася до міжнародної благодійної спільноти. От і ОЗ НВК Асканія-Нова - гімназія приєдналася до благодійних заходів. Багато посмішок на обличчях і відчуття доброти у серцях переповнювали сьогодні як дітей так і дорослих.

21:00 27.11.2018

Свято

23.11.2018 року у Асканійському ясла-садочку загального розвитку відбулося свято "Великі права маленької дитини".

18:52 23.11.2018

Вчителі ОЗ НВК Асканія-Нова перезавантажуються.

З 4 по 13 листопада 2018 року в Міжнародній школі з викладання та вивчення Голокосту (ISHS) при Меморіальному комплексі Яд Вашем у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) відбувся XIII Щорічний семінар для українських педагогів. Цього року учасниками семінару стали 20 випускників цьогорічного семінару-школи та інших освітніх програм УЦВІГ.

20:33 22.11.2018

Концерт фортепіаної музики

13 листопада відбулася справжня подія у культурному житті нашого ОТГ-у концертному залі музичної школи виступив Звегінцов Кирилл (Швейцарія), випускник Асканійської музичної школи, з програмою західноевропейських композиторів. Просимо присутніх на цьому концерті добавляти фото та відео виступу нашого земляка до групи.

15:38 16.11.2018

Бокс

ХІХ відкритий турнір з боксу, присвячений пам'яті І.М.Кожедуба у м.Чугуїв.

21:54 12.11.2018

Футбол

11.11.2018 року відбулося закриття футбольного сезону та розіграш кубку імені Олега Хілька. Всього прийняло участь шість команд: Іванівка, Новонаталіївка, Питомник, Молочне та дві команди з Асканії-Нова - "Олімпік", "Асканія-Вікторія". Перемогу здобула команда "Асканія-Вікторія", друге місце посіла команда з Новонаталіївки "Нива", трете місце - "Олімпік", четверте - команда з Іванівки.  Також були нагороди кращим гравцям. Приз глядацьких симпатій отримав Констянтин Бондарчук, найкращий воротар - Автомонов Михайло, кращий бомбардир - Тяпко Богдан, найкращі гравці - Деменюк Олександр, Шелест Іван, Спину Леонід, Шевченко Леонід.

21:28 11.11.2018