День Перемоги!

З Днем Перемоги! Нехай навколо процвітає мир, спокій, дружба і єдність!

20:21 08.05.2019

Свято Великдень!

Напередодні свята Великдень, коли  пробуджується і воскресає природа, у нас, в Асканія-Нова,  розквів «Писанковий сад». Долучилися до цього свята і Маркеєвський ДЗО, ЗСО, і Питомницька і Молочнянська філії, і ОЗ НВК Асканія-Нова гімназія, і селищні клуби Питомник, Маркеєв, Іллінка, Комиш і центральна  бібліотека селища Асканія-Нова.  Ми всією великою шкільною та культурною родиною продемонстрували, що новому молодому поколінню не байдуже  традиції свого народу, що ця тема близька їм і вони із задоволенням будуть впроваджувати ці традиції у сучасне життя та побут. Особливо хочеться подякувати Протоієрею Іоанну за надану можливість провести виставку «Писанок» на території Храмового комплексу! Велике свято об’єднує всіх нас в велику родину!!!

15:22 25.04.2019

Оголошення

До відома зацікавлених мешканців громади!      Відділ освіти, культури, спорту і туризму  інформує, що з 1 травня відкрита вакантна посада директора Іллінського селищного клубу.

10:27 25.04.2019

Таврийський Барвограй

Кожного року в нашому ОТГ проходить огляд – конкурс дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй». Ось і цього року перегляну підготовлені номери Маркеєвського ДЗО, ЗСО та Маркеєвського селищного клубу; Питомницьгої філії та Питомницьго селищного клубу; ОЗ НВК Асканія-Нова - гімназія.

21:35 24.04.2019

Росширена нарада-семінар

Сьогодні, 24.04.2019 року, відділ освіти, культури, спорту і туризму Асканія-Нова селищної ради провів росширену нараду-семінар "Освітня програма, як умова для успішних кроків у своє майбутнє" для адміністрації ОЗ НВК Асканія-Нова гімназія, Питомницької та Молочнянської філій, Хлібодарівського НВК, Маркеєвського ДЗО, ЗСО. Дякуємо всім за співпрацю, конструктивну роботу та гарний настрій!

21:15 24.04.2019

День державної заповідності

1 квітня виповниться 100 років з моменту надання Асканії-Нова статусу державного заповідника.  1 квітня 1919 року рада народних комісарів затвердила документ про необхідність націоналізації Асканії-Нова: дендрологічний, зоологічний парки і заповідний степ проголошені народним заповідним парком.

19:25 01.04.2019

Змагання з футзалу

Ось і завершився зимовий чемпіонат з футзалу на майданчиках зі штучним покриттям у нас в Асканії-Нова. Прийняло участь 13 команд з трьох  районів Херсонської області: Чаплинський, Каховський, Новотроїцький. Більше 100 гравців, 156 матчів,  і це все за 6 тижнів. Головний суддя змагань, суддя І категорії футзала України, Роман Повх.  Турнірна таблиця:

20:51 10.03.2019

Масляна

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Святкуємо разом з нами!!!

19:32 07.03.2019