Про проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2020 році

На виконання листа Комітету з фізичного виховання та спорту Херсонського обласного відділення (філії) від 04 вересня 2020 року № 196 «Про організацію та проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2020 році» згідно Положень про Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень, затверджених  Національним Олімпійським комітетом України від 02 квітня 2020 року, погоджених Міністерством молоді та спорту України від 01 квітня 2020  року та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 31 березня 2020 року, наказу відділу освіти, культури, спорту і туризму селищної ради Асканія-Нова від 08.09.2020 р. № 133, адміністрація ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія надає відео-звіт та узагальнену інформацію.

09:48 06.10.2020

Вітання з днем народження!

Дорога і шановна Олено Володимирівно! Вітаємо Вас від всієї нашої освітянсько-культурно-спортивної родини  з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, щоб здійснилися найзаповітніші мрії, щоб в будинку було завжди затишно, тепло і панувало взаєморозуміння. Благополуччя і миру!

12:14 05.10.2020

Вітання з днем народження

Шановний Сергію Євгеновичу! Від усієї нашої освітянсько-культурно-спортивної родини Вітаємо вас с днем народження! Бажаємо вам гарного настрою на роботі і вдома, не лише у цей святковий день! Нехай радують колеги частіше, нехай Вас радують близькі щодня! Нехай робота завжди викликає позитивні емоції, приносить і задоволення, і фінансові радості! Успіху Вам у всьому!

12:07 04.10.2020

Вітання з днем народження!

Дорога і шановна Лідія Петрівно! З великою радістю вітає Вас наша освітянсько-культурно-спортивна родина з Днем народження! Бажаємо жити в радості й достатку, ніколи не розчаровуватися у житті, проживати кожен день, як останній, цінуючи кожну мить! Міцного здоров’я і нервів, ніколи не опускати руки, що б не трапилося!

13:37 02.10.2020

День бібліотекаря

Шановні володарі книжок та книжних полиць, покровителі каталогів та картотек, заручники періодичних видань, газет та журналів!

19:36 30.09.2020

Готовність до опалювального сезону

Згідно з Розпорядженням Асканія-Нова селищної ради «Щодо створення комісії для перевірки готовності теплових господарств Асканія-Нова селищної ради до роботи в опалювальний період 2020/2021» від 16 вересня 2020 року                 № 233 комісія у складі:

19:55 29.09.2020

Вітання з Днем Дошкілля!

У цей осінній святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня Дошкілля. Нехай же на цьому благородному шляху виховання підростаючого покоління Вас завжди супроводжують успіхи. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Нехай Вам завжди всміхається доля та дарує ще багато світлих днів і щасливих років!

12:09 25.09.2020