Серпнева обласна педагогічна конференція

26.08.2020 відбулася обласна серпнева педагогічна нарада Цьогорічна традиційна зустріч освітян області перед початком нового навчального року пройшла у новому форматі - на подвір'ї, із дотриманням протиепідемічних норм.

18:46 26.08.2020

Рекомендації МОЗ щодо навчання з 1 вересня

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко надав тимчасові рекомендації щодо проведення навчання в закладах освіти. Вони повинні забезпечити запобігання поширенню коронавірусу серед вчителів та школярів.

09:54 03.08.2020

День Захисту Дітей

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

10:59 01.06.2020