Відкриття молодіжного центру

Дата: 15.11.2019 19:20
Кількість переглядів: 66

15 листопада 2019 року з яскравого відкриття розпочалася робота Молодіжного центру в ОТГ Асканія-Нова. Молодіжний центр – це вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив молодих  асканійців, місце для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку.
Громада Асканія-Нова презентували місце, де молодь зможе втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал. Відтепер все це можна робити за адресою: вул. Шкільна 3 (примішення ОЗ НВК Асканія-Нова - гімназія, ІІ поверх).
Молодіжний центр був облаштований завдяки Програмі DOBRE. На заході була присутня спеціалістка Програми DOBRЕ - Ярослава Ткаченко. Двері центру відкриті для усіх, хто прагне саморозвитку, тут можна не лише працювати та долучатися до соціальних та культурних програм, а й відпочивати та знайомитися з новими друзями.